Новини

3 Серпня 2011
«Лавринович і Партнери» виступила юридичним радником з українського права в процесі надання державних гарантій щодо отримання кредиту на реалізацію проекту «Повітряний Експрес»

Відповідно до договору з міжнародною юридичною компанією «White & Case», Юридична фірма «Лавринович і Партнери» надала юридичну підтримку Міністерству фінансів України в ході переговорів та підписання гарантійної угоди відносно кредиту в розмірі 372 313 538 доларів США, отриманого ДП «Дирекція з будівництва і управління національним проектом «Повітряний експрес» та іншими інфраструктурними об’єктами Київського регіону від Експортно-імпортного банку Китаю.

За рахунок зазначених коштів буде реалізовано проект будівництва швидкісної залізничної гілки між Києвом і Міжнародним аеропортом «Бориспіль», а також кільцевої дороги навколо Києва.

Юридичним радником з англійського права виступила міжнародна юридична компанія «White & Case». Юридичну підтримку на всіх етапах забезпечили керівник банківської та фінансової практики фірми «Лавринович і Партнери» – Партнер Ірина Марушко та Старший юрист Олена Зубченко.