Новини

31 Липня 2011
«Лавринович і Партнери» виступила юридичним радником з українського права в процесі надання державних гарантій щодо боргових зобов’язань Укравтодору на 376 млн. дол. США

Відповідно до договору з міжнародною юридичною компанією «White & Case», Юридична фірма «Лавринович і Партнери» надала юридичну підтримку Міністерству фінансів України в ході переговорів та підписання гарантійної угоди щодо довгострокового кредиту на суму 376 млн. дол. США (еквівалент – 3 млрд. грн.), наданого Сбербанком Росії Укравтодору. Кредитний договір було підписано 22 липня 2011 року. Термін кредитування – 5 років.

Кредитні кошти Укравтодор планує використати на будівництво та реконструкцію автошляхів, у тому числі доріг, які будуть задіяні в рамках Міжнародного чемпіонату з футболу Євро-2012.

Юридичну підтримку на етапі переговорів, підготовки необхідної документації та підписання договору забезпечили керівник банківської та фінансової практики фірми «Лавринович і Партнери» – Партнер Ірина Марушко та Старший юрист Олена Зубченко.