Новини

10 Листопада 2011
«Лавринович і Партнери» успішно представила інтереси ВАТ «Азовмаш» у справі про захист ділової репутації

8 листопада Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» представила інтереси ВАТ «Азовмаш» в Господарському суді міста Києва під час розгляду справи за позовом до друкованого ЗМІ про захист ділової репутації, визнання розповсюдженої інформації недостовірною та її спростування.

Результатом успішної роботи стало затвердження Господарським судом міста Києва укладеної між сторонами мирової угоди, за якою редакція газети визнала недостовірність раніше опублікованої інформації, принесла свої вибачення ВАТ «Азовмаш» за відповідну публікацію та зобов’язалася опублікувати відповідне спростування.

Супровід проекту було здійснено юристом фірми «Лавринович і Партнери» Артуром Кіяном під керівництвом Партнера фірми Станіслава Скрипника.

«Азовмаш» – всесвітньо відомий виробник металургійного та гірничорудного устаткування, підйомно-транспортних машин, лідер українського вагонобудування. За вісім місяців 2011 року «Азовмаш» виробив більше 10 тис. вантажних вагонів, а загальний обсяг реалізованої з початку року продукції склав понад 6,1 млрд. гривень, що перевищує обсяги всього 2010 року.