Новини

17 Жовтня 2011
«Лавринович і Партнери» рекомендована міжнародним довідником IFLR1000

Юридична фірма «Лавринович і Партнери» вперше отримала визнання в IFLR1000 – провідному міжнародному довіднику юридичних фірм, які спеціалізуються на фінансовому праві. У випуску IFLR1000 на 2012 рік, опублікованому 14 жовтня, «Лавринович і Партнери» рекомендована в галузі «Банки та фінанси».

Дослідники IFLR1000 відзначили посилення банківської та фінансової практики «Лавринович і Партнери» новими юристами та Асоційованим Партнером Фірми Ігорем Сюселем. ««Лавринович і Партнери» активно залучалася до консультацій в операціях з цінними паперами, – зазначає видання. – Фірма виступала консультантом з українського права у зв’язку з випуском облігацій на суму 1,5 млрд. доларів США».

Нагадаємо, що в 2011 році Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» консультувала Міністерство фінансів України в зв’язку з випуском облігацій зовнішньої державної позики; супроводжувала розміщення акцій Industrial Milk Company на Варшавській фондовій біржі; була залучена провідною міжнародною юридичною компанією White & Casе в якості радника з українського права в процесі надання державних гарантій щодо отримання кредиту на реалізацію проекту «Повітряний Експрес» та при отриманні державної гарантії України Ексімбанком Кореї у зв’язку з наданням кредиту Південній залізниці.

Послуги Фірми були високо оцінені в Україні та за кордоном: «Лавринович і Партнери» визнана юридичною фірмою 2011 року за версією The DealMakers Law Award в секторі банківського права та була нагороджена премією «Український Юридичний Олімп». Керуючий Партнер Фірми Максим Лавринович переміг у Всеукраїнському конкурсі «Юрист року 2011» у номінації «Юрист-представник приватної юридичної компанії».

IFLR1000 досліджує в Україні дві галузі юридичної практики: «Банки та фінанси» й «Злиття та поглинання».