Новини

3 Грудня 2014
«Лавринович і Партнери» визнано однією з кращих юридичних фірм України 2014 року

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» стабільно входить до числа кращих юридичних фірм України. Про це свідчать результати 18-го щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2014 року» газети «Юридична практика» та журналу Forbes, яке опубліковане 26 листопада.

Фірма традиційно увійшла в п’ятірку провідних юридичних фірм у сфері податкових спорів і банкрутства. Партнер Фірми Станіслав Скрипник також увійшов у трійку кращих юристів у практиці банкрутства та у список кращих юристів у практиці вирішення спорів. Найвищі визнання колег та дослідників отримала і партнер Ірина Марушко як найкращий фахівець у сфері податкової практики, банківського та фінансового права.

«Ми пишаємось бути однією з кращих юридичних фірм у країні, ринок якої ми знаємо і розуміємо», – говорить Максим Лавринович, Керуючий Партнер Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери».

Дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться з 1997 року та є першою незалежною публікацією рейтингів юридичних фірм в Україні. Дослідження охоплює велику кількість показників, серед яких моніторинг угод/судових справ за 12 місяців: найбільші публічні угоди, найбільші публічні угоди в сфері антимонопольного права, найбільші спори в сфері оподаткування, найбільші судові та арбітражні справи; суму прибутку та кількість юристів.