Новини

11 Жовтня 2011
«Лавринович і Партнери» та Ліга студентів АПУ започаткували Стипендіальний конкурс

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» та Ліга студентів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» започаткували спільний Стипендіальний конкурс у сфері корпоративного права.

Цього року темою конкурсних робіт буде захист прав міноритарних акціонерів. Учасникам необхідно підготувати конкурсну роботу обсягом від 5 до 10 сторінок, відповівши на запитання: «Чим відрізняється процедура обрання членів наглядової ради акціонерного товариства за старою та новою редакцією Закону України «Про акціонерні товариства? Як Ви оцінюєте ці зміни?».

Прийом конкурсних робіт розпочнеться 15 жовтня та триватиме до 15 листопада. Конкурсні роботи надсилатимуться учасниками на електронну адресу competition@ligauba.org.ua. До розгляду прийматимуться виключно індивідуальні, раніше неопубліковані роботи, написані англійською або українською мовами.

До 12 грудня Стипендіальна комісія визначить 10 кращих робіт та запросить їх авторів на святкову церемонію, на якій буде оголошено трьох переможців та проведено нагородження преміями від Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери».