Новини

10 Січня 2012
«Лавринович і Партнери» – фірма року за версією Lawyers World Annual Jurisdiction Awards 2011

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» визнана фірмою року в Україні у сфері злиття та поглинання, банків та фінансів, податків, судової практики та арбітражу за версією Lawyers World Annual Jurisdiction Awards 2011.

Lawyers World Annual Jurisdiction Awards – професійна відзнака журналу Lawyers World Magazine, поважного міжнародного видання у сфері корпоративного права. Журнал щороку нагороджує юридичні фірми, які надають клієнтам видатний рівень сервісу та демонструють найкращі результати. Конкурсний відбір тривав 9 місяців. До складу журі входили кращі юристи провідних міжнародних корпорацій.

Нагадаємо, що в грудні 2011 року «Лавринович і Партнери» також перемогла в усіх шістьох українських номінаціях міжнародного рейтингу юридичних фірм ACQ Country Awards – «Юридична фірма року у сфері банківського та фінансового права», «Комерційний консультант року щодо поточної діяльності», «Команда року у сфері корпоративних фінансів», «Консультант року у сфері корпоративних податків», «Борговий консультант року» та «Податковий консультант року».