Новини

18 Грудня 2013
«Лавринович і Партнери» визнано однією з кращих юридичних фірм України 2013 року

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» стабільно входить у десятку кращих юридичних фірм України. Про це свідчать результати 17-го щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2013 року» газет «Юридична практика» та «Коммерсант-Україна», яке опубліковане 10 грудня.

Фірма традиційно увійшла в п’ятірку провідних юридичних фірм у сфері ринків капіталу, банківського та фінансового права, податків та судової практики. Партнер Фірми Станіслав Скрипник також увійшов у трійку кращих юристів у практиці банкрутства та у Топ-5 юристів у практиці вирішення спорів. Найвищі визнання колег та дослідників отримала і партнер Ірина Марушко як найкращий фахівець у сфері банківського та фінансового права і податків.

До рейтингу найбільших судових та арбітражних спорів, як і до найвагоміших публічних угод увійшла значна кількість справ, які супроводжувались юристами «Лавринович і Партнери».

«Ми дуже вдячні нашим клієнтам і колегам по юридичному ринку за високу оцінку нашої роботи, – говорить Максим Лавринович, Керуючий Партнер Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери». – Фірма постійно удосконалює клієнтський сервіс, розширює перелік практик та інвестує в розвиток персоналу. Ми раді, що якість наших послуг і професіоналізм юристів фірми були гідно оцінені».

Дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться з 1997 року та є першою незалежною публікацією рейтингів юридичних фірм в Україні. Дослідження охоплює велику кількість показників, серед яких моніторинг угод/судових справ за 12 місяців: найбільші публічні угоди, найбільші публічні угоди в сфері антимонопольного права, найбільші спори в сфері оподаткування, найбільші судові та арбітражні справи; суму прибутку та кількість юристів.