Новини

6 Червня 2012
«Лавринович і Партнери» виступила юридичним радником в процесі продовження кредиту VTB Capital

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» виступила юридичним радником з українського права в процесі продовження кредиту російського інвестиційного банку VTB Capital на сумму $2 млрд. Відповідний договір між VTB Capital та Україною було підписано 31 травня.

Юридичні послуги надано згідно з договором між «Лавринович і Партнери» та міжнародною юридичною фірмою White & Case – радником Міністерства фінансів України.

В результаті продовження кредиту частину позики в розмірі $1 млрд., а також усі нараховані проценти на повну суму позики Україна сплатить 6 червня 2012 року. Іншу частину позики в розмірі $1 млрд. буде погашено 4 червня 2014 року.

Юридичну підтримку проекту забезпечили керівник банківської та фінансової практики Фірми «Лавринович і Партнери» – Партнер Ірина Марушко та Старший юрист Олена Зубченко.

Нагадаємо, що 2010-2011 року «Лавринович і Партнери» також виступала юридичним радником в процесі пролонгації даного кредиту. «Лавринович і Партнери» має репутацію одного з кращих фінансових консультантів країни. Послуги Фірми в галузі «Банки та фінанси» рекомендовано міжнародними доcлідженнями IFLR1000, Finance Monthly Global Awards, Best Lawyers, ACQ Global та низкою інших провідних рейтингів.