Новини

21 Листопада 2010
«Лавринович і Партнери» виступила партнером Третьої Щорічної Конференції ІФА Україна з питань міжнародного оподаткування

18 листопада 2010 року в Києві відбулася Третя Щорічна Конференція ІФА Україна з питань міжнародного оподаткування. Партнером даної конференції стала Юридична Фірма «Лавринович та Партнери». Фірму представляла провідний експерт в галузі банківського та фінансового права – партнер, керівник практики банківського, фінансового права та оподаткування Ірина Марушко.

Третя Щорічна Конференція ІФА Україна з питань міжнародного оподаткування є унікальним в Україні заходом для фахівців з питань міжнародного оподаткування та урядовців, зацікавлених в актуальних подіях та тенденціях щодо практики та законодавчого регулювання міжнародного оподаткування в Україні.

Програму Конференції 2010 року склали доповіді урядовців та провідних податкових юристів та консультантів, які поділилися власним досвідом та думками щодо низки практичних питань в світлі реформування податкового законодавства України. Зокрема були розглянуті такі питання, як міжнародна податкова політика України: проблеми та перспективи у сфері законодавчого регулювання; M&A, корпоративні реорганізації: міжнародні аспекти податкового структурування; оподаткування зовнішньоекономічних торгівельних операцій тощо. Особливу увагу було приділено обговоренню міжнародної податкової політики.

Міжнародна податкова асоціація (IFA) є неурядовою міжнародної організацією, яка займається податковими питаннями по всьому світі. Український філіал Міжнародної податкової асоціації – IFA Украина – заснований в Києві в 2007 році та отримав офіційне визнання на 61-му Конгресі IFA в Кіото в вересні 2007 року.

Ірина Марушко – Партнер «Лавринович та Партнери», один з провідних спеціалістів в галузі міжнародного та внутрішнього податкового законодавства, законодавства про цінні папери, валютного регулювання, приватизації та комерційного права, фінансового та банківського права. Є членом Правління українського відділення Міжнародної Податкової Асоціації (IFA) вже другий строк поспіль. Очолює Комітет банківського та фінансового права Асоціації правників України (АПУ). В 2010 році міжнародне експертне дослідження Who is Who Legal:CIS назвало Ірину лідируючим спеціалістом в галузі банківського та фінансового права в Україні.