Новини

30 Травня 2012
«Лавринович і Партнери» виступає юридичним радником міжнародної компанії в арбітражному суді при Міжнародній торговій палаті в Цюріху

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» виступає юридичним радником міжнародної будівельної компанії в арбітражному суді при Міжнародній торговій палаті (ICC) в Цюріху у спорі про відшкодування збитків  за договором про будівництво об’єкту транспортної інфраструктури.  Керівництво проектом здійснює Асоційований Партнер «Лавринович і Партнери» Ігор Сюсєль.

Ігор Сюсєль – висококваліфікований і досвідчений юрист у галузі арбітражу та судової практики, має значний успішний досвід в області визнання та виконання іноземних арбітражних рішень в Україні. Рекомендований довідником The Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2012 як один із провідних українських юристів в даній практиці.

Нагадаємо, що 2012 року «Лавринович і Партнери» було визнано Фірмою року в галузі арбітражу за версією міжнародних професійних рейтингів Lawyers World Law Awards та DealMakers Country Awards.