Новини

12 Січня 2012
«Лавринович і Партнери» виграла судову справу проти відомого ЗМІ

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» успішно представила інтереси клієнта – власника одного з провідних машинобудівельних підприємств України – у справі за позовом до засновника газети «Дзеркало тижня. Україна» про захист честі, гідності, ділової репутації, визнання розповсюдженої інформації недостовірною та її спростування.

10 січня 2012 року Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення, яким визнав поширену відповідачем інформацію недостовірною та такою, що порочить честь, гідність, ділову репутацію. Суд також зобов’язав відповідача в місячний термін опублікувати відповідне спростування.

Юридичний супровід судового процесу було здійснено юристом «Лавринович і Партнери» Артуром Кіяном під керівництвом Партнера Фірми Станіслава Скрипника. Протягом 2011 року «Лавринович і Партнери» активно розвивала судову практику щодо захисту права публічних осіб на повагу до гідності та честі: юристи та Партнери Фірми провели ряд успішних справ, домоглися публікації спростувань у ЗМІ та відшкодування моральної шкоди.