Новини

26 Квітня 2013
«Лавринович і Партнери» – в лідерах рейтингу Ukrainian Law Firms 2013

Лавринович і Партнери визнана однією з кращих українських юридичних фірм. Неперевершений професіоналізм, компетентність та бездоганна репутація були підтверджені результатими 11-го національного незалежного дослідження Ukrainian Law Firms: Handbook for Foreign Clients 2013.

Фірма ввійшла в Топ-5 найкращих юридичних фірм у сферах  «Банки та фінанси», «Ринки капіталу», «Судова практика», «Банкрутство», та «Податки». Чотири випуски цінних паперів та п’ять кредитних угод, які супроводжувала Фірма минулого року, очолили рейтинги найбільших транзакцій на ринках капіталу та в банківській сфері.

За результами опитування керівників юридичних фірм, які взяли участь у дослідженні, Партнер Станіслав Скрипник увійшов до трійки кращих юристів у сфері банкрутства. Станіслав Скрипник також визнаний одним з Топ-5 кращих юристів у сфері судової практики.

Партнер Фірми Ірина Марушко отримала визнання колег в галузях «Банки та фінанси», «Ринки капіталу та цінні папери».

«Загальновизнана податкова практика «Лавринович і Партнери» успішно розвивається у сфері податкових спорів, а також у загальному податковому консультуванні», – зазначають дослідники Ukrainian Law Firms 2013.

Ukrainian Law Firms: a Handbook for Foreign Clients – щорічне дослідження ринку юридичних послуг видавництва «Юридична практика».