Новини

13 Квітня 2012
«Лавринович і Партнери» – в лідерах рейтингу Ukrainian Law Firms 2012

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» очолила рейтинги щорічного дослідження Ukrainian Law Firms 2012: a Handbook for Foreign Clients, опублікованого 6 квітня.

Фірма визнана кращою в номінації «Банкрутство» та увійшла до п’ятірки кращих юридичних фірм України у сферах «Банки та фінанси», «Судова практика» та «Податки». П’ять випусків цінних паперів та шість кредитних угод, які супроводжувала Фірма минулого року, очолили рейтинги найбільших транзакцій року на ринках капіталу та в банківській сфері.

Партнера Станіслава Скрипника за результатами опитування керівників юридичних фірм, які взяли участь у дослідженні, названо кращим спеціалістом року у сфері банкрутства. Станіслав Скрипник також увійшов до трійки кращих юристів у сфері судової практики та отримав рекомендації у галузях «Інформаційні технології та комунікації» й «Енергетика та природні ресурси».

Керуючий Партнер Максим Лавринович отримав визнання колег у сфері корпоративного права. Партнера Ірину Марушко рекомендовано в галузях: «Податки», «Ринки капіталу та цінні папери», «Банки та фінанси».

«Лавринович і Партнери» демонструє вражаюче високі результати у податкових спорах, – відзначають дослідники Ukrainian Law Firms 2012. – У 2011 році «Лавринович і Партнери» стала одним з головних гравців на ринку гарантованих позик. Фірма має сильний фокус на банківських судових процесах та стягненні заборгованості. Минулого року до них додались проекти з реструктуризації заборгованості».

Нагадаємо, що у списку «50 провідних юридичних фірм України 2011» – щорічного дослідження видавництва «Юридична практика» – «Лавринович і Партнери», як і раніше, посідає чільне місце в ТОП-10 кращих юрфірм, з року в рік підвищуючи свої позиції, а цього року закріпившись в п’ятірці провідних юридичних фірм у сфері реструктуризації та банкрутства.

Ukrainian Law Firms: a Handbook for Foreign Clients – щорічне дослідження ринку юридичних послуг видавництва «Юридична практика», публікується англійською мовою.