Новини

31 Жовтня 2012
«Лавринович і Партнери» – в числі кращих податкових консультантів міжнародного рейтингу World Tax 2013

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» вдруге поспіль увійшла до числа кращих податкових консультантів України. Про це свідчать результати міжнародного дослідження World Tax 2013, оприлюдненого наприкінці жовтня.

«Фірму вважають досвідченою у податкових спорах, які були визначною частиною її роботи протягом останніх 12 місяців», – зазначено в дослідженні. World Tax 2013 також відмітив здобутки Партнера Ірини Марушко, котра очолює групу юристів «Лавринович і Партнери» з питань фінансового та банківського права. Загальна сума податкових спорів Клієнтів, котрих супроводжує очолюваний Іриною Марушко департамент, протягом досліджуваного періоду склала 250 млн. дол. США. «Якість послуг дуже висока, – прокоментував виданню один з клієнтів Фірми. – Вражений професійністю юристів».

World Tax 2013 – міжнародний рейтинг податкових консультантів журналу International Tax Review, одного з найавторитетніших журналів у сфері корпоративних податків, що видається понад 20 років. При підготовці рейтингу дослідники та журналісти  International Tax Review проводять опитування фінансових директорів у 56 країнах світу.