Новини

24 Березня 2010
«Лавринович і Партнери» успішно представляла інтереси ВАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів» в Антимонопольному комітеті України

«Лавринович і Партнери» успішно представляла інтереси ВАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів» та її засновників в Антимонопольному комітеті України в ході розгляду справи. 18 березня 2010 року за результатами розгляду справи в АМКУ було отримано дозвіл на створення ВАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів».

«Механізм встановлення цін на депозитарні послуги був розроблений ВАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів» і АМКУ та відповідає очікуванням ринку цінних паперів. Депозитарій відіграє провідну роль у процесі розвитку національної інфраструктури ринку цінних паперів», – зазначив Костянтин Пільков, Асоційований Партнер «Лавринович і Партнери», в ході остаточного слухання в Антимонопольному комітеті України.

ВАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів» був створений у 2008 році двадцятьма двома основними гравцями українського фінансового ринку, серед яких Національний банк України, дев’ятнадцять комерційних банків і дві біржі.