Новини

29 Березня 2013
«Лавринович і Партнери» сумісно з юридичними фірмами «Спенсер і Кауфманн» та «Правовий альянс» надала благодійну допомогу Київському міському будинку дитини «Берізка»

Одним з найважливіших принципів роботи «Лавринович і Партнери» є соціальна відповідальність, тому на початку цього року компанією було ініційовано збір коштів серед членів АПУ для допомоги дитячому будинку.

Партнер «Лавринович і Партнери» Ірина Марушко: «Жодна криза не має впливати на дітей, особливо на таку незахищену групу, як сироти. Зараз, коли скорочуються державні дотації у соціальній сфер, дитячі будинки як ніколи потребують підтримки. Саме тому ми звернулися до своїх колег з проханням надати можливу допомогу, і ми дуже вдячні тим, хто відгукнувся!»

На зібрані юристами кошти були закуплені предмети першої необхідності, такі як вітаміни та засоби гігієни, а також одяг та розвиваючі іграшки, та 30 березня 2009 року представники юридичних фірм «Лавринович і Партнери», «Спенсер і Кауфманн» та «Правовий альянс» відвезли подарунки до Київського міського будинку дитини «Берізка».

Київський міський будинок дитини «Берізка» – спеціалізований заклад медико-соціальної реабілітації для дітей-сиріт з органічними пошкодженнями нервової системи, а також дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями, ВІЛ/СНІД хворих дітей від народження до 5 років.