Новини

17 Січня 2014
«Лавринович і Партнери» – серед кращих податкових консультантів міжнародного рейтингу World Tax 2014

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» втретє поспіль увійшла до числа кращих податкових консультантів України. Про це свідчать результати міжнародного дослідження World Tax 2014, оприлюдненого 9 січня 2014 року.

«Фірма здобула надійну репутацію на ринку завдяки представництву інтересів клієнтів у складних і масштабних податкових спорах», – зазначено в дослідженні. World Tax 2014 також відмітив здобутки Партнера Ірини Марушко, котра очолює практику податкового права Фірми. Видання підкреслює, що у минулому році ЮФ «Лавринович і Партнери» надавала консультації низці великих промислових виробників у спорах щодо податку на прибуток, ПДВ та екологічних зборів, та представляла інтереси сільгоспвиробників, що працюють на українському ринку, з питань особливого режиму оподаткування ПДВ і фіксованого податку.

World Tax – міжнародний рейтинг податкових консультантів журналу International Tax Review, одного з найавторитетніших журналів у сфері корпоративних податків, що видається понад 20 років. При підготовці рейтингу дослідники та журналісти  International Tax Review проводять опитування фінансових директорів у 56 країнах світу.