Новини

8 Лютого 2012
«Лавринович і Партнери» перемогла в InterContinental Finance Magazine 2012 Continent Awards

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» визнана «Найбільш надійною українською юридичною фірмою» за версією міжнародної премії InterContinental Finance Magazine 2012 Continent Awards.

InterContinental Finance Magazine 2012 Continent Awards – професійна відзнака журналу InterContinental Finance,  славетного щомісячного видання у сфері фінансового управління. Журнал щороку нагороджує найкращі юридичні фірми Європи за рівнем сервісу, доступністю та якістю послуг.

InterContinental Finance Magazine 2012 Continent Awards  – вже четверта престижна міжнародна нагорода, отримана «Лавринович і Партнери» останнім часом. Нагадаємо, що в грудні 2011 року Фірма перемогла в усіх шістьох українських номінаціях міжнародного рейтингу ACQ Country Awards, а в січні 2012 року – визнана фірмою року в Україні у сфері злиття та поглинання, банків та фінансів, податків, судової практики та арбітражу за версією Lawyers World Annual Jurisdiction Awards 2011 та The DealMakers Global Awards 2012. Випуск InterContinental Finance Magazine 2012 Continent Awards вийде друком в березні цього року.