Новини

29 Травня 2007
«Лавринович і Партнери» отримала почесну відзнаку на IV Щорічній правничій конференції АПУ

24-27 травня в м. Судак пройшла IV Щорічна правнича конференція АПУ. Метою конференції було обговорення актуальних проблем права та правничої професії, підвищення кваліфікації правників та обміну професійним досвідом з актуальних питань, що становлять інтерес для правничої спільноти.

Щорічні конференції об’єднують юристів зі всієї України, що сприяє консолідації та прогресивному розвитку правничої професії в Україні. У рамках конференції було проведено 16 різних за форматом та тематикою заходів, присвячених актуальним правовим питанням. Також під час ІV Щорічної правничої конференції відбувся ряд неформальних заходів: Президентський прийом на честь партнерів АПУ, прийом Відділення АПУ в АР Крим, тощо. В ході Президентського прийому було проведене почесне нагородження партнерів асоціації. Нагородження проводилось особисто Президентом асоціації.

Юридичну Фірму «Лавринович і Партнери» на конференції представляв Асоційований Партнер Станіслав Скрипник. Він особисто отримав почесну відзнаку фірми, як Партнера Асоціації Правників України.

Подальша співпраця та розвиток партнерських відносин із АПУ є одним із пріоритетних напрямків зовнішньої політики «Лавринович і Партнери».