Новини

17 Жовтня 2012
«Лавринович і Партнери» отримала нове міжнародне визнання

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» покращила свої позиції в рейтингу IFLR1000 – провідному міжнародному довіднику юридичних фірм, що спеціалізуються на фінансовому праві. Згідно з результатами дослідження, які було оприлюднено 15 жовтня, «Лавринович і Партнери» посилила свою позицію в галузі «Банки та фінанси» та отримала рекомендацію в галузі «Злиття та поглинання». Персональні рекомендації видання також отримала Партнер Ірина Марушко, яка очолює департамент банківського та фінансового права Фірми.

«Експерти відзначають, що фірма активна, й клієнти задоволені її сервісом, – описує співпрацю з «Лавринович і Партнери» дослідження IFLR1000. – «Це був хороший досвід», – пояснює один клієнт, додавши, що юристи «чітко реагували на запити» та «відмінно виконували поставлені задачі».

Нагадаємо, що перше визнання в IFLR1000 Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» отримала минулого року. Рейтинг IFLR1000 – один з найвпливовіших та найавторитетніших у світі. Дослідження проводиться у 120 країнах та публікується з 1990 року. В основі його методики – дані про найважливіші справи юридичних фірм за 12 місяців, відгуки клієнтів, дані про адміністрування та кадрові зміни, оцінка конкурентів. В Україні IFLR1000 вивчає дві галузі юридичної практики: «Банки та фінанси» й «Злиття та поглинання».