Новини

23 Лютого 2012
«Лавринович і Партнери» нагородили в Лондоні премією ILO Client Choice Awards

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери»  визнана кращою юридичною фірмою України 2012 року за версією престижного міжнародного рейтингу юридичних фірм ILO Client Choice Awards. Офіційна церемонія нагородження відбулася 22 лютого 2012 року в Лондоні на гала-вечорі в готелі One Great George Street.

Партнер Фірми Ірина Марушко також отримала персональну нагороду в номінації General Corporate як кращий український спеціаліст року у сфері корпоративного права.

Рейтинг ILO Client Choice Awards складається виключно на клієнтському оцінюванні. Основними критеріями дослідження є якість юридичних консультацій, професійність команди, ціна послуг та прозорість розрахунків. Рейтинг визначає кращі юридичні фірми в 56 країнах світу.

«Для кожної юридичної фірми найвищою оцінкою якості її послуг є визнання клієнтами, – зазначив Максим Лавринович, Керуючий Партнер «Лавринович і Партнери». – Не випадково всі найпрестижніші міжнародні рейтинги юридичних фірм проводяться на основі конфіденційних клієнтських відгуків».

ILO Client Choice Awards 2012 – сьома міжнародна нагорода, отримана «Лавринович і Партнери» останнім часом. Зокрема, в лютому Фірма також перемогла в номінації «Найбільш надійна українська юридична фірма» за версією міжнародної премії InterContinental Finance Magazine 2012 Continent Awards.