Новини

4 Жовтня 2011
Київське представництво «Лавринович і Партнери» розширює свої можливості

Для Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» 2011 рік був винятково вдалим: клієнтами Фірми стали Japan Tobacco International, Промінвестбанк, Allseeds Group, Winner Imports Ukraine, Альфа-Банк, Дніпровський меткомбінат ім. Дзержинського та чимало інших успішних компаній.

Партнери та юристи Фірми консультували Міністерство фінансів України в зв’язку з випуском облігацій зовнішньої державної позики; супроводжували розміщення акцій Industrial Milk Company на Варшавській фондовій біржі; були залучені провідною міжнародною юридичною компанією White & Casе в якості радників з українського права в процесі надання державних гарантій щодо отримання кредиту на реалізацію проекту «Повітряний Експрес» та при отриманні державної гарантії України Ексімбанком Кореї у зв’язку з наданням кредиту Південній залізниці; домоглись скасування податкових повідомлень-рішень на понад 2 млрд. грн. в інтересах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Наші послуги були високо оцінені в Україні та за кордоном: «Лавринович і Партнери» визнана юридичною фірмою 2011 року за версією The DealMakers Law Award в секторі банківського права та була нагороджена премією «Український Юридичний Олімп».

У зв’язку з розширенням штату співробітників та для покращення якості обслуговування клієнтів 3-го жовтня Київське представництво «Лавринович і Партнери» переїхало до нового, обладнаного за міжнародними стандартами офісу за адресою: вул. Саксаганського, 41. Відтепер у розпорядженні Фірми 600 кв.м. просторих, комфортних та сучасних приміщень для роботи, наших Гостей та Клієнтів. Чекаємо на зустріч з Вами!