Новини

28 Жовтня 2013
Ірина Марушко взяла участь у роботі IV Міжнародного Чорноморського Економічного Форуму

Партнер Фірми Ірина Марушко взяла участь у IV Міжнародному Чорноморському Економічному Форумі, що проходив 24-25 жовтня 2013 року в Лівадійському палаці у Ялті під патронатом Ради міністрів Автономної Республіки Крим.

Цього року на Форумі в центрі уваги були такі важливі для регіону питання як макроекономічні перспективи і точки зростання, ефективні моделі залучення інвестицій, розвитку АПК , інфраструктури, а також індустрії туризму.

Серед спікерів Форуму були Микола Азаров, прем’єр-міністр України, Анатолій Могильов, Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим, дипломати та представники міжнародних організацій, редактори провідних міжнародних ЗМІ, а також представники бізнесу: Станіслав Кузнєцов , віце-голова правління ВАТ «Сбєрбанк Росії», Владислава Рутицька, заступник генерального директора «Мрія Агрохолдинг», Юрій Голянич, Генеральний директор Kraft Foods на ринках Східної Європи та Центральної Азії, та інші почесні гості.

Міжнародний Чорноморський Економічний Форум зарекомендував себе як ефективна платформа для діалогу керівників державних органів, найбільших компаній та провідних експертів на теми економічного розвитку та співробітництва країн Чорноморського басейну.