Новини

9 Лютого 2011
Ірина Марушко визнана одним із провідних юристів у галузі проектного фінансування за версією міжнародного рейтингу Who’s Who Legal CIS 2011

Авторитетне рейтингове видання Who’s Who Legal CIS 2011 рекомендувало Партнера Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» – Ірину Марушко, як фахівця у галузі проектного фінансування.

Незалежний міжнародний рейтинг Who’s Who Legal CIS відзначає Ірину Марушко вже вдруге: у 2010 році в професійному огляді юридичного ринку країн СНД Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» була представлена Партнерами Іриною Марушко та Станіславом Скрипником, професіоналізм яких був відзначений в області банківського та фінансового права, а також у галузі банкрутства та реструктуризації заборгованості.

Who’s Who Legal – незалежне міжнародне рейтингове видання. Починаючи з 1996 року Who’s Who Legal відзначило більше 10 000 провідних юристів у різних галузях господарського права. Рейтинг Who’s Who Legal цінується за неупередженість своїх висновків і прозору методологію досліджень.