Новини

14 Вересня 2011
Ірина Марушко та Олена Зубченко відвідали II Міжнародну конференцію «Ефективне управління великими аграрними компаніями»

Партнер Юридичної фірми «Лавринович і Партнери» Ірина Марушко та Старший юрист Олена Зубченко відвідали II Міжнародну конференцію «Ефективне управління великими аграрними компаніями», яка відбулася 15 вересня в Києві. Конференція проводилася за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Інституту аграрного розвитку в Центральній та Східній Європі (IАМО) та Східного комітету німецької економіки.

Доповідачами на конференції виступили керівники великих аграрних компаній Бразилії, Аргентини, Росії, Казахстану та України, а також провідний економіст Світового Банку Клаус Дайнігер. На зустрічі, зокрема, обговорювалися питання транснаціональної діяльності аграрних підприємств, роль виходу на зовнішні ринки запозичення, вертикальна інтеграція в агробізнесі України. Участь у конференції взяло 250 підприємців, топ-менеджерів і вчених з 15 країн, зокрема Великобританії, Німеччини, Ізраїлю.