Новини

14 Червня 2011
Олена Зубченко взяла участь в 23-й Щорічній зустрічі Міжнародної юридичної мережі (ILN)

9-12 червня 2011 року в Лісабоні пройшла двадцять третя Щорічна зустріч Міжнародної юридичної мережі (ILN), організована ILN за підтримки MGRA & Associados.

Щорічна зустріч ILN відбулась у вигляді форуму, на якому відбулися обговорення актуальних правових питань та обмін досвідом професіоналів з різних країн світу.

Юридичну фірму «Лавринович і Партнери» на заході представляла Старший юрист Олена Зубченко, яка взяла активну участь в роботі форуму. В рамках заходу Олена Зубченко також відвідала круглі столи та взяла участь в обговореннях, що стосувались питань корпоративної та судової практики.

Юридична фірма «Лавринович і Партнери» є членом Міжнародної юридичної мережі (ILN) з 2007 року і активно приймає участь в усіх профільних заходах організації, підтримує ділові знайомства з іншими компаніями-учасниками, обмінюючись з ними професійним досвідом.

Міжнародна юридична мережа (ILN) – це високопрофесійне об’єднання 91 юридичної фірми та  понад 5 000 провідних юристів по всьому світу. Мережа допомагає своїм клієнтам швидко зорієнтуватися на ринку юридичних послуг у 66 країнах, на шести континентах.