Новини

17 Жовтня 2007
Делегація «Лавринович і Партнери» відвідала Європейську Регіональну Зустріч International Lawyers Network

З 27 по 30 вересня в Стамбулі, Туреччина, пройшла Європейська Регіональна Зустріч членів International Lawyers Network.

На даний момент членами ILN є 89 юридичних фірм і понад 5 тисяч юристів зі всього світу.

На Європейському форумі в Стамбулі обговорювалися найбільш актуальні проблеми і тенденції розвитку бізнесу і юридичної практики в Європі, співпраця Туреччини і європейського співтовариства, інвестиційні умови  в Туреччині, і організаційні питання ILN. Ще однією темою дискусії став Стратегічний бізнес-план International Lawyers Network.

Захід відвідали члени організації зі всієї Європи.  Також були запрошені кандидати в члени ILN, які виступили з короткою презентацією своїх фірм.

Серед запрошених кандидатів були і представники Юридичної фірми «Лавринович і Партнери» Ірина Марушко, Партнер, і Юрій Радзієвський, Старший юрист. Ірина виступила з короткою доповіддю-презентацією Фірми, розповівши про історію розвитку досягнення «Лавринович і Партнери», а також поділилась планами Фірми на майбутнє.

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» є членом або партнером численних міжнародних асоціацій та організацій. Така політика дозволяє наший Фірмі утримувати стабільно високі позиції на ринку юридичних послуг в Україні та за її межами, ділитися досвідом із закордонними колегами та впроваджувати найновітніші інноваційні юридичні технології.