Новини

1 Березня 2016
Центральній юридичній клініці виповнився один рік

1 березня 2016 року Центральній юридичній клініці, соціальному проекту Юридичної фірми «Лавринович і партнери» з надання безкоштовної правової допомоги фізичним особам,  виповнився один рік!

Протягом року була надана правова допомога більш ніж 100 громадянам, які потребували консультації у сферах цивільного, сімейного, спадкового та трудового права, з питань захисту прав дитини.

Волонтери Клініки – студенти старших курсів та випускники юридичних факультетів, за допомогою порад та професійного наставництва юристів ЮФ «Лавринович і Партнери» здобули перший досвід юридичної роботи, можливість застосувати теоретичні знання на практиці, отримали нові професійні навички.

Центральна юридична клініка активно співпрацює з біржою Pro Bonо, заснованою Українською фундацією правової допомоги та Українською Гельсінською спілкою з прав людини для розширення можливостей доступу до безкоштовної правової допомоги осіб, які її потребують, Третім київським місцевим центром з надання безкоштовної вторинної правової допомоги, а також Благодійним Фондом Ekste Fund, який допомагає переселенцям з зони АТО.

У 2016 році Центральна юридична клініка планує збільшити обсяги надання безкоштовної правової допомоги та зробити свій внесок у подальше розширення можливостей доступу до неї соціально незахищених співгромадян, а також залучити нових партнерів для досягнення цієї важливої мети.