Новини

4 Лютого 2015
Центральна юридична клініка – новий соціальний проект «Лавринович і Партнери»

З 1 березня в Києві розпочне роботу Центральна юридична клініка, яка на постійній основі надаватиме безкоштовну  правову допомогу фізичним особам. Проект став можливим завдяки підтримці ЮФ «Лавринович і Партнери».

Записатись на прийом у клініку і отримати безоплатну юридичну допомогу по сімейним, спадковим, трудовим, цивільно-правовим питанням зможе будь-яка фізична особа, яка потребує поради юриста. «У клініці можна буде отримати первинну консультацію щодо застосування закону, порядку захисту порушених прав, оформлення права власності», – зазначає керівник Центральної юридичної клініки (ЦЮК), Асоційований Партнер ЮФ «Лавринович і Партнери» Андрій Мороз.

Окремий консультант ЦЮК буде закріплений за напрямком захисту прав дітей. «На жаль, у даний час цьому питанню приділяється вкрай мало уваги, діти в Україні – це найбільш незахищена верства населення. Ми хочемо змінити цю ситуацію і привернути увагу до даної проблеми», – говорить Керуючий Партнер «Лавринович і Партнери» Максим Лавринович.

Консультантами ЦЮК будуть студенти старших курсів та випускники юридичних факультетів, які працюватимуть під постійним керівництвом провідних юристів «Лавринович і Партнери». Для молодих правників це гарна нагода отримати практичний досвід пліч-о-пліч з досвідченими і визнаними експертами. У ЦЮК також працюватимуть юристи «Лавринович і Партнери» і юристи тих юридичних компаній, які побажають долучитись до проекту.

«Ми готувались до відкриття Центральної юридичної клініки разом із тими, хто хотів допомогти та виявив бажання працювати, – каже Максим Лавринович. – Безкоштовні юридичні послуги життєво необхідні для малозахищених верств населення, тих, хто погано інформований про свої права. Правова держава починається із кожного з нас, тому необхідно постійно підвищувати правову обізнаність населення. Завдяки консультаціям і допомозі співробітників клініки багато людей зможе вирішити свої проблеми». 

Офіс Центральної юридичної клініки буде розташований на Кловському узвозі, 14/24. Режим роботи: з 10:00 до 17:00, з понеділка по п’ятницю.

Команда

  • Максим Лавринович
  • Андрій Мороз