Новини

5 Червня 2012
Best Lawyers рекомендує Ірину Марушко у сфері корпоративного, банківського та фінансового права

Партнер Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери» Ірина Марушко отримала дві рекомендації у Best Lawyers – найстарішому довіднику кращих юристів світу:  її відзначено в галузях «Банківське та фінансове право» та «Корпоративне право». Результати дослідження опубліковано 31 травня.

Нагадаємо, що вперше довідник Best Lawyers відзначив Ірину Марушко 2009 року – в галузі «Банківське та фінансове право». Вибір Best Lawyers ґрунтується на вичерпному, конфіденційному та суворому рецензуванні правниками світу роботи своїх конкурентів. За три десятиліття довідник Best Lawyers заслужив репутацію надійного та об’єктивного джерела інформації на юридичному ринку.

Ірина Марушко є визнаним спеціалістом в галузі корпоративного права, нерухомості, банківської справи та фінансів, міжнародного та внутрішнього податкового законодавства, цінних паперів, валютного регулювання, приватизації та господарського права. В Юридичній Фірмі «Лавринович і Партнери» Ірина Марушко керує проектами зі злиття та поглинання,  реструктуризації компаній, випуску цінних паперів, фінансування первинного розміщення на фондовій біржі.