Новини

16 Травня 2017
«Австрія для українського інвестора – це стабільність та впевненість, яких потребує бізнес», – Максим Лавринович, спікер міжнародної конференції «Україна Антиофшорна. Візія держави та бізнесу»

Максим Лавринович, Керуючий Партнер Lavrynovych & Partners Law Firm поділився експертною думкою щодо вигідного розміщення українського капіталу. Маючи великий досвід юридичного консультування бізнесу та приватних клієнтів щодо розміщення капіталу в Україні та за кордоном, Максим розповів про світову практику  управління приватним капіталом, а також про найефективніші механізми інвестування для українського бізнесу.

«Інвестування в бізнес та комерційну нерухомість в Австрії – це надійне розміщення капіталу у країні зі стабільною економікою та прозорим законодавством. Наша Фірма має чималий досвід у супроводі таких проектів, адже вони наразі дуже актуальні для українського бізнесу, як надійна альтернатива офшорним юрисдикціям».

BB7A5562

Міжнародна практична конференція «Україна Антиофшорна. Візія держави та бізнесу» відбулась 16 травня у Києві. В роботі конференції взяли участь близько 100 представників підприємств України, в тому числі Нафтогаз України, Ferrexpo, Агроінвест, Агротрейд, Фармак, Миронівський хлібопродукт, МетЛайф, Суматра ЛТД, Комфі, Фуд Девелопмент та інші.