Новини

3 Серпня 2017
Андрій Мороз зустрівся з представниками pro bono руху
В рамках Kyiv International Pro Bono Meeting 2017 відбулася зустріч Асоційованого Партнера Lavrynovych & Partners Law Firm та куратора Центральної юридичної клініки Андрія Мороза з представниками Глобальної мережі PILnet: The Global Network for Public Interest Law Томашем Барабашем, Дмітрієм Шабєльніковим та Української фундації правової допомоги Романом Лексіковим.
CLC logo
Учасники зустрічі обговорили досягнення команди Центральної юридичної клініки, наявні можливості розвитку pro bono руху, надання правової допомоги в Україні, а також поглиблення і розширення співпраці. Зокрема, на прикладі ЦЮК було відзначено успішність та великий потенціал функціонування юридичних клінік, створених на базі юридичних фірм, у яких студенти юридичних факультетів під керівництвом практикуючих юристів не тільки надають правову допомогу, але й мають можливість отримати практичні навички і знання та зрозуміти соціальну вагу юридичної професії.

Центральна юридична клініка (ЦЮК) – це соціальний проект Lavrynovych & Partners Law Firm, мета якого – надання безкоштовної правової допомоги та правової інформації фізичним особам. У ЦЮК молоді фахівці, юристи, які працюють під керівництвом Асоційованого Партнера Фірми Андрія Мороза, надають юридичну підтримку в галузі цивільного, трудового та сімейного права.

PILnet: The Global Network for Public Interest Law – глобальна мережа, яка розширює можливості та об’єднує тих, хто користується правовими інструментами у суспільних інтересах.

Українська фундація правової допомоги – всеукраїнська благодійна організація, серед головних завдань якої – забезпечення доступності правової допомоги та простоти процедур її отримання та розвиток мережі організацій та адвокатів, які надають допомогу pro bono.