Новини

3 Липня 2013
Андрій Мороз отримав статус Асоційованого Партнера

Рада партнерів Фірми прийняла до своїх лав Андрія Мороза в статусі Асоційованого Партнера. Андрій вступив на посаду 1 липня 2013 року. Андрій відповідатиме за ведення справ про банкрутство, представництво в судах та міжнародному арбітражі, супровід угод злиття та поглинання.

Андрій Мороз працює в «Лавринович і Партнери» з 2007 року. Андрій – кваліфікований і досвідчений юрист у сфері злиттів і поглинань, в тому числі за участю інвестиційних фондів, а також у сфері конкурентного та антимонопольного права. Він має значний досвід розробки судової лінії захисту в корпоративних конфліктах, реалізації судових заходів забезпечення, запобіжних заходів, а також представництва інтересів в українських судах всіх рівнів. Серед клієнтів, яких супроводжував Андрій, – Київстар, Vaderstad, VS Energy International, «Белгранкорм-Полтавщина», МНПК «ВЕСТА», «УкрАгроАльянс».

Андрій Мороз – випускник Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, магістр права. Є членом Асоціації правників України.