Максим Лавринович

ОСВІТА

Випускник Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Магістр міжнародного права, бакалавр міжнародних відносин. Адвокат з 2001 року. Володіє англійською, італійською, російською та українською мовами.

ГАЛУЗІ ПРАКТИКИ

Злиття та поглинання, корпоративне право, захист конкуренції, антимонопольне законодавство, захист бізнесу, приватизація, представництво в суді.

КАР'ЄРА

Починаючи з 1999 року працював штатним юристом в провідних українських компаніях. У 2001-2004 роках працював старшим юристом в Arthur Andersen (з 2002 року – Ernst & Young) та ЮФ «Шевченко, Дідковський і Партнери» (2004).

З 2004 року – Керуючий Партнер Юридичної Фірми «Лавринович і Партнери».

Активний учасник діяльності Асоціації правників України (АПУ), Європейської бізнес асоціації (ЕВА), Американської Торгівельної Палати в Україні (АСС). Входить до Правління Української Арбітражної Асоціації.

ВИЗНАННЯ

Максим Лавринович був неодноразово відзначений українськими професійними рейтингами та авторитетними закордонними виданнями. 16 грудня 2009 року нагороджений Почесною відзнакою Вищої ради юстиції України. Юрист року 2011 в номінації «Юрист – представник приватної юридичної компанії». Нагороджений Почесним званням «Видатний юрист України» Союзу юристів України. Рекомендований міжнародним дослідженням The Legal 500: Europe, Middle East & Africa у 2013, 2014, 2015 і 2016  роках у практиках корпоративного права та M&A, вирішення спорів, податків, а також міжнародним рейтингом Best Lawyers 2013 і 2014 років у практиці корпоративного права. Визнаний одним з найкращих юристів України згідно щорічного дослідження «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України», яке проводила «Юридична газета» у 2015 році. Як засновник Центральної юридичної клініки Максим Лавринович переміг у загальнонаціональній програмі «Людина року – 2014».

Новини