Про нас

karta

Lavrynovych & Partners Law Firm обслуговує корпоративних клієнтів з 30 країн світу. Фірма була заснована в 2004 році та об’єднує понад 50 професіоналів в Україні та Австрії. У роботі з клієнтами ми акцентуємо увагу на індивідуальному підході, надаючи практичні та зрозумілі поради. Офіси Фірми в Києві та Відні пропонують повний комплекс юридичних послуг за принципом «one stоp shop»: співпрацюючи з нами, клієнти можуть розраховувати на вирішення будь-яких юридичних та податкових питань.

У вересні 2015 року Фірма офіційно оголосила про відкриття представництва у Відні на базі місцевої ЮФ Brandstetter, Baurecht, Pritz & Partners. Австрійські партнери надають клієнтам Фірми експертні консультації та юридичну допомогу стосовно їх діяльності на території Республіки Австрія.

Клієнтами Lavrynovych & Partners Law Firm є відомі транснаціональні корпорації та фінансово-промислові групи України, банки, оператори мобільного зв’язку, агропромислові підприємства. Фірма щороку отримує визнання іноземних професійних рейтингів Chambers Global, Chambers Europe, The Legal 500: EMEA, IFLR 1000, World Tax, WTR 1000, Best Lawyers, та входить в Топ-10 українських юридичних фірм згідно професійного дослідження «50 провідних юридичних фірм України».